O nas

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Oferujemy usługi w zarządzaniu parkingami prywatnymi. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze i administracji stref płatnego parkowania na terenach prywatnych. Nasze działanie ma na celu usprawnienie ruchu pojazdów oraz zapewnienie bezpieczeństwa na terenach parkingowych. Przedstawiciele zarządcy parkingu monitorują tereny parkingowe by zapewnić prawidłową przepustowość obiektów oraz by zapobiec parkowaniu bez stosownego upoważnienia.

Firma Park Expert Sp. z.o.o. nie jest właścicielem parkingów – zajmuje się zarządzaniem terenów parkingowych i miejsc postojowych w imieniu właścicieli prywatnych nieruchomości

 

Jak działamy?

Przede wszystkim nie stosujemy środków przymusu bezpośredniego (blokad). Wykazujemy się ogromem kultury osobistej. Dbamy o naszych klientów jak i użytkowników parkingu. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem dla każdego z naszych klientów.

Na terenach parkingowych stosujemy oznakowanie pionowe. Na każdym zarządzanym przez nas parkingu znajdują się odpowiednie tablice informacyjne – zarówno na wjeździe na parking jak i na samym parkingu. Są to tablice z krótką i zwięzłą informacją o tym, że Parking jest płatny, oraz tablice z ogólnymi zasadami korzystania z parkingu – Regulamin.

Kierowca zostawiając samochód na oznaczonym parkingu przez Park Expert, akceptuje obowiązujący regulamin parkingu oraz zawiera z Park Expert umowę o najem miejsca parkingowego. Kierowca zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem parkingu.

W zależności od indywidualnie przygotowanej umowy na abonament możemy zastosować parkomaty – bileterki, szlabany, kasy parkingowe.

Kontrolerzy parkingowi posiadają imienny identyfikator, ich zadaniem jest kontrolowanie zaparkowanych pojazdów w zależności, od typu kontrolowania parkingu. Sprawdzanie, czy zaparkowane pojazdy posiadają bilet, czy nie został przekroczony czas parkowania, czy pojazd zaparkowano w sposób nie naruszający Regulaminu – np. niezgodnie z oznakowaniem poziomym/pionowym.

 

Nasi Klienci?

Przede wszystkim współpracujemy z dwoma grupami klientów – partnerami i użytkownikami parkingów.
Nasi partnerzy to między innymi znane sieci marketów oraz spółdzielnie mieszkaniowe.
Dla wszystkich naszych użytkowników zapewniamy stosowne rozwiązania w celu identyfikacji pojazdów upoważnionych.